Zdrowa woda

Zdrowa woda

Artykuł Miesiąca
Czy wiesz, że jakość wody, którą pijesz na co dzień, jest niezwykle ważna i właśnie od niej zależy wiele o twoim komforcie życia i zdrowiu?

 

Czy wiesz, że jakość wody, którą pijesz na co dzień, jest niezwykle ważna i właśnie od niej zależy wiele o twoim komforcie życia i zdrowiu?

Zdrowa woda

Brak chemicznego posmaku.

Wiele wód butelkowanych, kupowanych w różnorodnych sklepach i marketach posiada wody, które pomimo rekomendowanej marki zdecydowanie dają po sobie odczuć, iż są one przetwarzane chemicznymi metodami, co daje charakterystyczny, niepożądany, chemiczny posmak. Woda filtrowana w urządzeniach dafi jest natomiast pozbawiona jakichkolwiek efektów ubocznych tego typu, jedyne co odczuwa konsument to krystaliczność i uczucie orzeźwienia.

Oszczędność pieniędzy.

Woda filtrowana poprzez filtry wodne produkcji dafi to także niesamowita oszczędność pieniędzy, ogromna ulga dla portfela. Litr wody kranowej to znikomy koszt wynoszący ułamek grosza, podczas gdy zakup mineralnej wody butelkowanej potrafi wynosić nawet ponad kilka złotych za litr, a ponadto w żadnym stopniu nie przekłada się to na jakość wody filtrowanej, w profesjonalnym filtrze do wody firmy dafi. Zakup dzbanka filtrującego bądź innego urządzenia służącego do filtrowania wody produkcji dafi jest jednorazowy, a wymiana filtrów jest jedynie okresowa i także nie powinna być bolesna dla naszych portfeli. Reasumując — postaw na niskie koszta i niewyobrażalnie wysoką jakość razem z filtrami do wody dafi.

Powiedz — NIE przegotowanej wodzie.

Wiele osób żyje w przekonaniu o dobrze wpływającej na organizm wodzie przegotowanej, podczas gdy zawiera ona ogromną ilość zbierającego się kamienia, który po wypiciu osadza się w żołądku i ma bardzo negatywny wpływ na organy, które uczestniczą procesie jej trawienia i wydalania. Oszczędź gaz lub prąd i korzystaj z niego do przygotowywania potraw bądź korzystania ze sprzętów elektrycznych, ponieważ stanowczo nie wpływają one pozytywnie na jakość wodę pitną.

Lepsza jakość

Zwykła woda butelkowana kupiona w sklepie z całą pewnością jest zdrowsza niż wcześniej wspomniana przegotowana woda, w której osadza się kamień, lecz w dalszym ciągu jej jakość jest marna. Firmy produkujące wodę robią to w bardzo olewczy sposób, w konsekwencji czego jest w niej ogrom szkodliwych substancji, nawet tych rakotwórczych. Pijąc wodę filtrowaną, możesz się nią rozkoszować, zapominając o bakteriach i wirusach.

Dostęp w każdym momencie

Dostępność to kolejny ogromny atut korzystania z dzbanków i innych filtrujących urządzeń do wodydafi. Zapomnij o częstych spacerach do sklepu specjalnie by zakupić wodę butelkowaną i pij zdrową wodę filtrowaną zawsze, gdy masz na to ochotę, wlewając ją bezpośrednio z kranu.

Właściwości prozdrowotne

Woda filtrowana nie dość, że nie wpływa w żadnym stopniu źle na organizm, wręcz przeciwnie poprawia jego kondycję i działa oczyszczająco wypłukując z niego szkodliwe toksyny.

Duży wybór

Dafi nie ogranicza konsumentów do używania jednego rodzaju urządzenia filtrującego wodę, wprowadzając do swojej oferty szeroką gamę sprzętów, wyróżniając między innymi:

Filtry przepływowe:

•Filtr polipropylenowy — mechaniczny filtr, który bardzo dokładnie usuwa z wody piasek, tłuszcze, zawiesiny i inne szkodliwe substancje.

•Filtr z żywicą jonowymienną — minimalizuje efekt “twardnienia” wody poprzez likwidowanie jonów magnezu i wapnia, które powodują wyniszczenia sprzętów kuchennych.

• Filtr z węglem aktywnym — pozbywa się z wody chloru i wydobywa z niej jak najprzyjemniejszy smak i woń, doskonale współpracuje po wcześniejszym przefiltrowaniu w filtrze polipropylenowym.

• Filtr azotanowy — oczyszcza z azotanów, które są szczególnie szkodliwe dla osób w wieku najmłodszych — niemowląt i dzieci, będąc przyczyną bólów brzucha i biegunek.

• Blok węglowy — filtr z węglem aktywnym, jednocześnie oczyszczający wodę mechanicznie. Jest to produkt “2 w 1” i odgrywa rolę jednocześnie filtru z węglem aktywnym i filtru polipropylenowego.

Dzbanki filtrujące

• Crystal 2L – Funkcjonalne urządzenie filtrujące firmy dafi służący do natychmiastowego podawania napojów po kilku sekundowym przefiltrowaniu. Dzięki szklanej konstrukcji wygląda jeszcze bardziej ekstrawagancko, tym samym nie tracąc przy funkcjonalności.

• Atria 2,4L – Dzbanek o dużej pojemności i lekkości dzięki zastosowaniu plastiku. Sprawdza się doskonale zarówno w ciepłych, jak i zimnych napojach.

•Atri 2,4L – Doskonale sprawdzi się u osób, którzy piją wodę w zwykłej postaci.

•Astra 3L – Świetny dla tych, którzy często oddają się gotowaniu i są wręcz pasjonatami tej dziedziny, ponadto jego wygląd jest bardzo atrakcyjny dla oka.

•Mila 3L – Inteligentne dafi wyposażone w ekran LED przypominający o potrzebie wymiany filtra, idealny dla osób, które lubią zapominać o tego typu kwestiach.

•Luna 3,3L – Kolejny sprzęt, który będzie bardzo dobrze służył fanatykom gotowania, dzięki swojej pojemności i ergonomiczności.

•Aldo 3,7L – Łatwy i przyjemny w użytku, sprawdzi się równie świetnie w kuchni, jak i do serwowania wody gościom.

•Omega 4L – Zapomnij o częstym uzupełnianiu wody razem z dzbankiem Omega o bardzo dużej pojemności wynoszącej aż 4 litry!

•Sintra 4L – Przygotuj posiłek dla wielu osób za jednym zamachem nie przybywając się wygody razem z Sintrą o pojemności 4 litrów.

Butelki filtrujące — niezwykle przydatne dla tych, którzy chcą mieć dostęp do zdrowej, oczyszczonej wody w każdym miejscu.

Filtry do wody

• Standard — wydłuż życie swojego czajnika, chroniąc go przed kamieniem i spraw by gotowana woda była pozbawiona od szkodliwych substancji, bakterii, wirusów i drobnoustrojów.

•AGD+ – zapomnij o kamieniu w twoich urządzeniach AGD.

•MG+ – Pij czystą i bogatą w magnez wodę używając starannie wykonanego filtru MG+.

•PH+ – Razem z tym filtrem woda, którą pijesz, będzie oczyszczona ze szkodliwego chloru i wzbogacona o korzystne PH.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments