TOP10 najlepszych świątecznych filmów, które obejrzysz w telewizji

TOP10 najlepszych świątecznych filmów, które obejrzysz w telewizji

Poradnik Klienta

Święta to czas spędzany w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Jednym z jego elementów jest wspólne oglądanie filmów, które oferuje telewizja przez Wi-Fi. Jakie filmy świąteczne zasługują na szczególną uwagę i co zrobić, by obejrzeć je w najwyższej jakości?

10 najlepszych filmów na święta

Trudno wyobrazić sobie święta bez komedii „Kevin sam w domu” oraz „Kevin sam w Nowym Jorku”. Historię pozostawionego bez opieki rodziców w święta chłopca, który rozprawia się z dwójką złoczyńców, zna chyba każdy i chętnie do niej powraca. W tym roku także możemy liczyć na emisję w telewizji obu części filmu. Dla fanów komedii świątecznej godną polecenia pozycją będzie także film „Wesołych Świąt” z Dannym DeVito oraz Matthew Broderickiem, w którym dwójka sąsiadów pojedynkuje się na najlepsze świąteczne dekoracje domu. To jednak nie wszystko, jeśli chodzi o świąteczne komedie. Moc wrażeń zapewnią również komedie „Święta Last Minute”, „Zły Mikołaj” oraz „Śnięty Mikołaj”.

W ostatnich latach bardzo dużą popularność zdobyły także polskie „Listy do M.”. Ten ciepły, rodzinny film, opowiadający o odnalezionej w święta miłości pięciu par, to prawdziwa perła w koronie polskich filmów świątecznych. Jeśli chodzi o zagraniczne, świąteczne komedie romantyczne, numerem jeden w święta jest z kolei film „To właśnie miłość”. W nim również zmagania uczuciowe przeżywa w święta kilkunastu bohaterów, w tym sam premier Wielkiej Brytanii, grany przez Hugh Granta. Jeśli chodzi z kolei o dzieci, warto postawić na utrzymany w magicznym klimacie „Ekspres polarny” czy specjalny, bożonarodzeniowy film „Pada Shrek”, przedstawiający w przezabawny sposób próby organizacji spokojnych rodzinnych świąt przez tytułowego bohatera.

Świąteczne filmy – wybór operatora telewizji ma znaczenie

Jak można uzyskać dostęp do nieograniczonych filmów świątecznych wysokiej jakości? Duże znaczenie ma wybór operatora. Szeroka oferta kanałów telewizyjnych to nie wszystko. Liczą się w takim przypadku nowoczesne rozwiązania.

Doskonałym tego przykładem jest HIWAY TV od popularnego operatora INEA. Teraz telewizja oznacza jeszcze większą swobodę, a my mamy możliwość wyboru interesujących nas kanałów bez przywiązania, na wybrany czas. To idealne rozwiązanie na święta, dzięki któremu możemy zrobić maraton wszystkich ulubionych filmów świątecznych. Jak to działa? Wybieramy prędkość Internetu światłowodowego oraz paczkę kanałów START, a kolejne możemy dodawać i odejmować kiedy tylko chcemy.

W ramach HIWAY TV każdy klient otrzymuje bezprzewodowy dekoder, umożliwiający oglądanie kanałów liniowych i filmów na serwisach streamingowych (takich jak np. YouTube) w jakości 4K! Taka telewizja przez Wi-Fi pozwala na odkrycie wielu świątecznych filmów na nowo. Co więcej, dzięki dekoderowi HIWAY TV można odtworzyć wybrany przez siebie film nawet do 7 dni wstecz, wrócić do początku programu, którego emisja już się rozpoczęła, a także nagrywać. To jednak nie wszystko. Telewizja przez Wi-Fi HIWAY TV pozwala również na skorzystanie z bogatej biblioteki filmów i programów VOD, czyli wideo na życzenie. Znajdziemy w niej wiele świątecznych filmów, które wprowadzą w niezwykły klimat.

Świąteczny czas to idealna okazja na obejrzenie filmów. Wybierając odpowiednie paczki kanałów telewizyjnych bez przywiązania i dekoder z nowoczesnymi funkcjami możemy cieszyć się pełną swobodą i stworzyć prawdziwie świąteczną atmosferę na dłużej.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments