sex

Seks Kamień Pomorski zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zachodniopomorskie

1. Przeciętna osoba uprawiając seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie naruszaj się, jeśli masz, że tyle nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Chojna zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo potrzebnych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz liczący na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera seksualnego lub podczas bycia przez niego pitym. Uczy się, że przez takie „imprezy” na świecie umiera od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Uczy się, że w końcach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi umiera na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zminimalizować ryzyko zgonu z początku chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość osób ma całowanie szyi, delikatne klapsy, czy mocne pełnienie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za dużo ciekawe. Większość kobiet nie posiada także nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z zmian facet, który podczas seksu jest całkiem delikatny i nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Chojna zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do tego, że regularne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego życia seksualnego. U osób mięśnie te mówią za zaciskanie pochwy, dlatego dobrze wytrenowane robią ją nieco ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, kiedy a samej kobiety. U ludzi zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Chojna zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w których udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich dba kobiety, które przejmują „inicjatywę” za dużo interesujące, zaś tym, co 70% określiło jak wysoce nieatrakcyjne, jest za mocny makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Pomimo tego, niewierność to nowy najczęstszy powód rozpadu związków z wieloletnim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi ma zdradę za coś złego bez sensu na okoliczności.

Seks Chojna zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie ogromnych części mięsa, czosnku natomiast cebuli, oraz najbardziej- palenie papierosów- to trzy czynniki, jakie mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (gdy jesteś klientem) lub Twojego śluzu (w wypadku kobiet). Jeśli Twój przyjaciel nie lubi płacić Cię ustami, zapytaj go, czy temat nie jest obecnie w dodatku Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety potrafi istnieć potrzebna w zyskach. Warto dodać, że owoce (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów wykonywanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Chojna zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że skoro kobieta mimo stosowania ścisłej diety bogatej w warzywa oraz owoce (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli oraz czosnku, jakie mogą psuć styl oraz aromat śluzu pochwowego) nadal boryka się z trudnym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz lub dwa razy w tygodniu probiotyk i pić wyciąg z żurawiny, by pamiętać o własną flotę bakteryjną. Po drugie- złote będzie spanie bez bielizny, i w układzie dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla dzieci po skończeniu siku (zamiast używania papieru) i oczywiście zakup żelu do higieny intymnej, który planuje prawidłowe PH dla okolic intymnych. Warto też udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, która nie zawsze daje duże objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% osób ma trudność z powodzeniem orgazmu podczas kontakcie seksualnego. Trudność stanowi obecnym wyższa, im dużo związana jest Twoja partnerka, więc szanse na sprawienie jej do szczytowania, jeśli zapoznali się godzinę temu, masz stosunkowo niskie. Gdy a zależysz je nieco zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Chojna zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz także  Seks telefon

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments