Siwe włosy - wygraj z nimi raz na zawsze dzięki GR-7 Professional

Przeszczep Włosów Nowe Warpno

Zachodniopomorskie

Jesteśmy cywilizacją, która również dotkliwie odczuwa skutki strachu i przepracowania. Z takimi wadami jak nerwice, depresje, nadwaga czy przyspieszone starzenie ciężko jest walczyć. Drinku z bardziej dotkliwych problemów jest przedwczesne siwienie. Dziś siwe włosy nie dziwią nawet u dwudziestolatków. Niestety u wielu pań istnieje więc początek do systemów i niespełnienia z z polskiego wizerunku. Czy można skutecznie odwrócić siwienie? Odpowiadamy, podając za przykład preparat GR-7 Professional.

Przeszczep Włosów Drawno

Siwe włosy – znak czasu czy piętno genealogiczne?

Siwizna toż po strony wynik indywidualnego a kolejnego. Że dużo do powiedzenia trzymają w obecnym przykładu geny – w nich zapisana jest wiadomość o tym z jaką intensywnością występować w odpowiednich komórkach ma melanina. Stanowi obecne układ płacący za pigmentację, czyli min, kolor włosa. Im kilka melaniny, tym już siwieją włosy. Uwarunkowania genetyczne mocno determinują to, czy osiwiejemy w wieku 20 czy 60 lat.

na porost włosów follixin
na porost włosów follixin

Czy cierpimy na to jakiś wpływ? A może stanowimy całkiem skazani na matkę naturę i czeka nas nieustanne farbowanie siwych włosów?

Przeszczep Włosów Drawno

Metod walki z siwizną istnieje mało. W pierwszej kolejności warto zadbać o higienę życia. Jak mawia klasyk: gdyby nie pomoże, wtedy te na widać nie zaszkodzi. Trzeba znacznie się odżywiać, wysypiać, pytać o dobre proporcje pomiędzy obowiązkami i relaksem. Nie zaszkodzi również wysiłek i odstawienie alkoholu, nikotyny oraz kawy, które według naukowców hamują syntezę melaniny.

Zobacz również abc apteka

Odwrócenie siwienia – czyli toż możliwe?

Umieszcza się to jedną szatańską sztuczką: a jak więc, odwrócić czas? Wszystko zatrzymuje się bardziej zrozumiałe, gdy zajrzymy do wnętrza skóry głowy. To tam ilość melaniny ma swój nacisk na kolor włosów. Jeśli właściwie ją odżywimy, poziom melaniny zwyczajnie wzrośnie, efektem czego będzie ponowna, naturalna koloryzacja włosa. Z obecnej łatwej, biochemicznej zależności skorzystali twórcy preparatu GR-7 Professional.

Przeszczep Włosów Drawno

Środek ten ma w zestawie w części naturalne składniki, oparte na mieszance polskich ziół. Pomaga ona stymulująco na proces syntezy melaniny. GR-7 Professional ubiera się na skórę głowy, nie a na włosy (należy zaznaczyć, że preparat tenże nie zawiera żadnych pigmentów). Po około 7 dniach stosowania włosy same zaczną wracać do bliskiego pierwszego koloru. Po około 25 dniach pierwszy rzut kuracji zostaje zakończony. W tym czasie GR-7 Professional ubiera się dwa razy na dzień. Produkt został przebadany przez międzynarodową firmę EUROFINS, która zapewniłaś skuteczność i brak skutków ubocznych na jeszcze 20 ankietowanych.

GR-7 Professional – środek odsiwiający, który wpływa naturalne i efektywnie niż popularne farby do starych włosów, można dostać w budowie. Warto zapytać o niego i w właściwych salonach fryzjerskich, gabinetach trychologicznych oraz salonach SPA.

Pewny rób na siwe włos? Nic na popatrz na źródło artykułu Siwe włosy

 

Przeszczep Włosów Drawno

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments