Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać Wiadomości

Wszystko myśli na to, że 2019 rok będzie dużo dobrym czasem na zbycie kryptowalut. W aktualnym etapie media obiegła informację o tym, iż w następnym roku na zbycie pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo aktualnie nie dziwi. Po tym jak 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na rynku, kurs bitcoina poszybował znacznie w głowę, oraz wiele projektów ICO pokazało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda dała się skusić na wprowadzenie w sferę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd a raczej z trudem można szukać projektu, który przestał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre oddawały się nawet zwyczajnymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest głównym bokserem, który zajął się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z programem wiąże spore nadzieje na całe zyski, o czym mówił nawet na naszym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w możliwościach 20 centów, przy czym istotna cena wynosiła 1, 86 USD. Nowy projekt wsparty Mayweathera – Centra, zaprezentował się zrobioną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W historii nie brakuje także takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim imieniem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Mało więcej szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam wykres był przydatny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został posądzony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut stosowany jest z szeroką uwagą. W historii wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tym jak KNF i UOKiK krytycznie okazały się o promowanych tam treściach. Trudno się dziwić, ponieważ wśród wielu solidnych projektów sprowadzają się także, choćby wyżej wymienione, oszustwa. Ponadto występujemy w kraju, jaki ze szczególnym dystansem przystępuje do nowoczesnych projektów.

Saleta wygląda w perspektywa

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temu do własnych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W szybkim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, iż nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, natomiast na planie wszystek będzie mógł zyskać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmów BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto podkreślić, że sportowiec jest otwartą oraz lubianą osobą nie wyłącznie w świecie boksu. W przeciwieństwie do różnych celebrytów, Saleta raczej odznacza się zdrowym umysłem i w historii nie wykazywał chęci do budzenia się z motyką na ciepło.

Za projektem stoją doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO odpowiada za cały proces emisji SaletaCoin zaś jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie odpowiadał za pośrednictwo i wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkowicie innej platformie przygotowanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer interesuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, jak to podjął opinię o wymianie z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to teraz dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest pełną nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich programów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie podawała często do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć inne usługi bądź materiały w skór gadżetów. Projekt jest również na planie propagowanie sportu wśród młodzieży, a w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i mamy kciuki za powodzenie pierwszego takiego planu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o