Odmładzanie twarzy ultradźwiękami? Tak, to już możliwe dzięki przełomowej technologii Ultraformer III!

Odmładzanie twarzy ultradźwiękami? Tak, to już możliwe dzięki przełomowej technologii Ultraformer III!

Warto przeczytać

Mając czterdzieści lat lub więcej, nieunikniona jest utrata sprężystości skóry. Niestety, z upływem lat coraz szybciej zmniejsza się ilość estrogenów w organizmie, przez co trudno przywrócić młodzieńczy wygląd.

Odmładzanie twarzy ultradźwiękami? Tak, to już możliwe dzięki przełomowej technologii Ultraformer III!

Po czterdziestce zmarszczki stają się bardziej widoczne a skóra mniej sprężysta. Coraz więcej kobiet w tym wieku wygląda na zmęczone, ponieważ cera staje się szara i matowa, a zgrubiały naskórek nierówno odbija promienie słoneczne, dodając nam lat. Kiedy kremy i maseczki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i nowatorski zabieg Ultraformer III, który pomaga odmłodzić twarz bez skalpela. Podpowiadamy, dlaczego warto zdecydować się na zabieg odmładzający przy użyciu technologii ultradźwięków!

Ultraformer III – co to takiego?

Zapytaliśmy ekspertów z warszawskiej Kliniki Melitus, czym charakteryzuje się popularny zabieg Ultraformer III. Specjaliści twierdzą, że innowacyjne urządzenie służy do nieinwazyjnego ujędrniania skóry twarzy, szyi i ciała. Nowatorska technologia Ultraformer III do odmładzania twarzy wykorzystuje technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej, która selektywnie podgrzewa tkankę skórną. Dzięki wibracjom fal dźwiękowych zwiększa się aktywność komórek skóry, pobudzając je do intensywnego procesu regeneracji i wytworzenia nowego kolagenu.

Odmładzanie twarzy dzięki Ultraformer III – dlaczego akurat to urządzenie?

Specjaliści przyznają, że odmładzanie twarzy dzięki Ultraformer III nie bez powodu cieszy się tak ogromną popularnością wśród Pacjentów Kliniki Melitus w Warszawie, ponieważ nowoczesna technologia pomaga uzyskać efekty liftingu całej twarzy, a rezultaty są widoczne już po przeprowadzeniu pierwszego zabiegu i dodatkowo narastają wraz z upływem czasu. Warto podkreślić, że zabieg jest nieinwazyjny – Pacjent wraca do codziennych obowiązków już następnego dnia. Ogromnym atutem odmładzania twarzy z pomocą Ultraformer III jest możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok, bez względu na nasłonecznienie.

Ultraformer III – wskazania do przeprowadzenia zabiegu z pomocą tego urządzenia:

  • wiotka skóra ramion, brzucha, piersi, pośladków, ud i kolan,
  • brak elastyczności skóry po dużej utracie masy ciała lub ciąży,
  • zapobieganie utracie jędrności, np. podczas odchudzania,
  • lifting policzków, szyi, czoła,
  • odmłodzenie dekoltu.

Efekty liftingu odmładzania twarzy bez skalpela

Zabieg z pomocą Ultraformer III redukuje drobne zmarszczki, unosi brwi i ujędrnienia skórę twarzy. Pacjenci twierdzą, że po zabiegu liftingu twarzy bez skalpela, przeprowadzonym przez specjalistę z Kliniki Melitus w Warszawie, zdecydowanie poprawiła się linia żuchwy i koloryt skóry, co wpłynęło na wykonturowanie twarzy. Dużą zaletą zabiegu jest możliwość redukcji tzw. ,,podwójnego podbródka” i lifting okolic ramion, klatki piersiowej, brzucha, ud, łydek.

Przeciwwskazania:

  • ciąża,
  • nowotwory,
  • stany zapalne,
  • zmiany skórne lub opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu.

Urządzenie Ultraformer III to prawdziwy przełom nie tylko w odmładzaniu twarzy i ujędrnianiu skóry w tym miejscu, lecz także redukcji ,,podwójnego podbródka” czy konturowaniu twarzy. Zabieg zapewnia Pacjentowi pełne bezpieczeństwo i komfort procedury odmładzania, ale przede wszystkim spektakularne efekty oraz bardzo szybki powrót do formy.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną klinikamelitus.pl.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments