Najnowocześniejsze rozwiązania implantologiczne dla pięknego uśmiechu

Najnowocześniejsze rozwiązania implantologiczne dla pięknego uśmiechu

Warto przeczytać

O atrakcyjny uśmiech warto dbać nie tylko wówczas, gdy w najbliższym czasie szykuje nam się niezwykle ważna uroczystość czy wydarzenie życiowe. Stan zębów warto pielęgnować codziennie – i o tym przekonują doświadczeni stomatolodzy specjalizujący się w implantologii. A ta dziedzina stomatologii w szczególności zasługuje na uwagę. Sprawdźmy, jakie daje możliwości.

Najnowocześniejsze rozwiązania implantologiczne dla pięknego uśmiechu

Implant czy korona?

Z pewnością wskazaniem do zastosowania korony porcelanowej będzie znaczne zniszczenie zęba – nieważne, czy ząb ten będzie żywy czy też martwy. Korona porcelanowa w tym przypadku będzie stanowiła idealne zabezpieczenie przed ewentualnym złamaniem zęba w przyszłości. Z kolei zastosowanie nowoczesnego implantu sprawdzi się raczej tam, gdzie występują pojedyncze lub większe braki w uzębieniu. Co więcej – dzięki dokonaniom współczesnej implantologii możliwe staje się jak najdokładniejsze odwzorowanie struktury zębowej. Tak, że w rzeczywistości nie można rozróżnić czy ząb ten jest naturalny czy też stanowi jedynie doskonały odpowiednik naturalnego.

Usługi stomatologiczne szyte pod wymiar

Odpowiednie, możliwie najbardziej optymalne dopasowanie właściwego implantu pod indywidualne potrzeby danego pacjenta z uwzględnieniem również pełnego przygotowania higienicznego, zgryzowego czy mechanicznego – to absolutny priorytet w działaniach podejmowanych przez profesjonalnych stomatologów. Cel jest jeden – stworzyć pacjentowi możliwie jak najlepsze warunki do spożywania i przeżuwania pokarmów, bez ryzyka wystąpienia problemów w konsumpcji. Solidne implanty w Katowicach zaś są szeroko znane i polecane wszystkim tym, którzy myślą o inwestycji w atrakcyjny wygląd i zdrowie na medal. Bo takie też są i te implanty – wysoce niezawodne w użytkowaniu, maksymalnie trwałe i bezpieczne dla organizmu człowieka.

Korony porcelanowe – dla kogo?

Z zabiegu mocowania korony porcelanowej skorzystają głównie ci, u których stomatolog wskaże na konieczność zastosowania takiego rozwiązania w mocowaniu czy to do implantu, czy do zęba. Dzięki temu zaś mocno uszkodzony ząb będzie mógł zyskać na estetycznym i funkcjonalnym zakryciu, a o to chodzi przecież wszystkim tym, którzy chcą cieszyć się pełnym, pięknym i promiennym uśmiechem przez długie lata.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments