FaceLine 4 w 1 - test wielofunkcyjnej szczoteczki do twarzy

FaceLine 4 w 1 – test wielofunkcyjnej szczoteczki do twarzy

W tym teście na stół recenzyjny trafiła szczoteczka do oczyszczania twarzy firmy FaceLine. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, przez producenta opisywane jako “4 w 1”. W praktyce oznacza to, że szczoteczka jest wyposażona w 4 wymienne końcówki, z których każda przeznaczona jest do czegoś innego. Ale po kolei.

Czytaj więcej
Nausznica: oryginalna alternatywa dla kolczyków

Nausznica: oryginalna alternatywa dla kolczyków

Czy znasz taką przedstawicielkę płci pięknej, która nie przepada za biżuterią? My też nie! Każda z nas lubi inne ozdoby: pierścionki, naszyjniki, kolczyki, bransoletki na dłoń czy na stopę. Bo o tym, że kobieta zmienną jest, wiadomo nie od dzisiaj. Dlatego wiele kobiet poszukuje nowych ciekawych rozwiązań. Jednym z nich bez wątpienia jest nausznica.

Czytaj więcej
Nowoczesne okapy do designerskich kuchni

Nowoczesne okapy do designerskich kuchni

Ciężko wyobrazić sobie nowoczesną kuchnię bez okapu. Jest urządzenie niezbędne i niezwykle przydatne, które pomaga zachować czyste powietrze w pomieszczeniu. Jeszcze bardziej można taki sprzęt docenić, gdy kuchnia jest połączona z salonem, tworząc tym samym aneks kuchenny. Wtedy też bez okapu wszystkie zapachy trafiałyby do pokoju gościnnego, co niekoniecznie musiałoby wywoływać pozytywne emocje. Jak wybrać […]

Czytaj więcej