Frezarka – przydatne narzędzie do manicure

Frezarka – przydatne narzędzie do manicure

Warto przeczytać

Frezarka do paznokci znana jest większości z nas z profesjonalnych salonów stylizacji paznokci. Ale można stosować ją także w domowym zaciszu! Frezarka jest przydatna i wielofunkcyjna. Nie jest trudno nauczyć się jej używać. A zatem – do dzieła!

Frezarka – co to takiego?

 

Frezarka do paznokci to przyrząd, za pomocą którego zrobisz stylowy manicure. Przy jej użyciu można usunąć skórki i przygotować płytkę paznokcia do położenia lakieru, zarówno wykonując manicure, jak i pedicure. Frezarka do paznokci sprawdzi się także przy zdejmowaniu lakieru hybrydowego. Frezarka z powodzeniem zastąpi wiele narzędzi – pilnik, polerkę do paznokci i patyczki do usuwania skórek. Dzięki niej zaoszczędzimy też czas potrzebny na stylizację paznokci. Różne funkcje są możliwe dzięki zróżnicowanym nakładkom, czyli frezom. Dzięki nim nie tylko nadamy paznokciom piękny kształt i pięknie opracujemy skórki, ale także skrócimy sztuczne paznokcie i wypolerujemy paznokcie akrylowe. Frezarka pozwala również precyzyjnie umieścić na paznokciach ozdoby i wykonać perfekcyjny french manicure.

 

Jak używać nakładek do frezarki?

 

Aby sprawnie i bezpiecznie wykonać manicure za pomocą frezarki, warto wiedzieć, jakie frezy i nakładki wybrać do danej czynności. Frez w kształcie walca służy do ściągania lakieru hybrydowego i żelowego oraz do opracowywania żelu i skracania płytki. Frez stożkowy przeznaczony jest do ściągania lakieru żelowego oraz do skracania i opracowywania paznokci. Nakładka w kształcie diamentowej kulki służy do opracowywania skórek wyciętych wcześniej przy pomocy cążek. Diamentowy ścięty szpic to frez przydatny do oczyszczania przestrzeni między naturalną płytką paznokcia a skórkami. Diamentowy długi szpic przeznaczony jest do usuwania nabłonków oraz odsunięcia skórek. Diamentowy mikrowalec to frez służący do oczyszczania oraz wygładzania płytki paznokcia. Diamentowy szpic przeznaczony jest do polerowania zrogowaceń wokół paznokci.

 

Jaką frezarkę do paznokci wybrać?

 

Frezarka frezarce nierówna. W wyborze warto postawić na jakość i funkcjonalność tego przydatnego przedmiotu. Dobrym wyborem jest frezarka do paznokci Semilac, która ma prosty system wymiany końcówek do frezowania, jest cicha i nie generuje drgań, ma też regulację kierunku i prędkości obrotów. W zestawie są końcówki umożliwiające wyrównywanie, nadawanie kształtu i polerowanie paznokci oraz precyzyjne grawerowanie zdobień na stylizacjach. Można też dokupić dodatkowych 9 końcówek. Dzięki nim wyczarujemy perfekcyjny manicure, a efektu dopełni idealnie wybrany lakier.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments