Fotobudka na weselu – dlaczego warto?

Fotobudka na weselu – dlaczego warto?

Warto przeczytać

Jeszcze kilka lat temu fotobudka była na weselach rzadko spotykaną atrakcją, która wprawiała zaproszonych gości w osłupienie. Dziś to niemal standardowy element każdej imprezy organizowanej przez nowożeńców. Wiele osób planujących ślub i wesele zastanawia się, czy obecnie warto zdecydować się na wynajem fotobudki, czy jednak lepiej zdecydować się na coś bardziej wyszukanego. Choć możliwości urozmaicenia wesela jest sporo, to za fotobudką wciąż przemawia wiele mocnych argumentów. Jakich?

Chcesz zamówić fotobudkę na wesele, ale boisz się, że taka atrakcja się nie sprawdzi? Nic bardziej mylnego! Sprawdź, dlaczego wciąż warto zagwarantować gościom zabawę przed obiektywem aparatu w szalonych strojach. Mimo upływu lat i spowszechnieniu fotobudek w Polsce, wciąż są one dobrym pomysłem na urozmaicenie każdej imprezy.

Sprawdzony pomysł

Fotobudka na wesele to przede wszystkim pomysł sprawdzony i mało ryzykowny. Trudno bowiem wskazać imprezę, na której ten rodzaj atrakcji się nie sprawdził. Fotobudka zawsze rozwesela gości, daje im odpocząć od tradycyjnego biesiadowania, a na dodatek pozwala się rozerwać i pozbyć skrępowania wywołanym obiektywem aparatu. Inne, bardziej wyszukane atrakcje to skok w nieznane. Nie ma się pewności, czy np. pokaz magika przyniesie tyle radości i funu, co właśnie kilka godzin dostępu do budki ze zdjęciami oraz wielu imprezowych gadżetów.

Relatywnie tania

Nie ukrywajmy – organizacja wesela nie należy do najtańszych przedsięwzięć. Wiele par szuka różnego rodzaju oszczędności. W przypadku atrakcji weselnych nie jest o nie łatwo. Urozmaicenie przyjęcia często kosztuje krocie, tym bardziej, gdy decydujemy się na bardziej wyszukane pomysły. Fotobudka jest w tym wszystkim relatywnie tania, a na dodatek na rynku istnieje sporo firm świadczących usługi fotobudkowe, dzięki czemu mamy możliwość wyboru tej z najlepszą ofertą.

Różne warianty

Klasyczna fotobudka to tylko jedna z możliwości urozmaicenia wesela za pomocą szalonych zdjęć. Można też zdecydować się na różne fotobudkowe warianty, np. lustro do robienia selfie, budkę do robienia gifów, budka do filmików slowmotion itd. Możliwości jest naprawdę dużo, a wszystko zależy od oferty danej firmy fotobudkowej.

Atrakcja i pamiątka

Fotobudka to nie tylko atrakcja weselna, ale również łatwy sposób na pozostawienie świetnej pamiątki z tego wyjątkowego dnia. Wykonane zdjęcia mogą posłużyć do wklejenia do księgi gości. Ponadto fotki są dostępne najczęściej w internetowej galerii, którą można przeglądać w dowolnej chwili. Fotobudka gwarantuje więc nie tylko mnóstwo zabawy!

Nie skrada show

Wielką zaletą fotobudki jest także fakt, że nie staje się ona główną atrakcję wesela. Ta rola powinna przypadać zabawie z Parą Młodą. Fotobudka ma być tylko miłym i humorystycznym dodatkiem. W przeciwieństwie np. do pokazu barmańskiego czy sztucznych ogni, fotobudka nie skrada weselnego show. Zabawa przed obiektywem może trwać równolegle do tańców i biesiady, bez ryzyka, że wesele straci impet.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments