Fisher - Price Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaka 

Fisher – Price Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaka

Warto przeczytać

Fisher – Price Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaka może stać się wspaniałym i niesamowitym przyjacielem każdego dziecka, niezależnie od tego, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka! Jest to interaktywna zabawka, która reaguje na ruch i dotyk dziecka, zachęci je do zabawy poprzez różnego rodzaju melodie, piosenki oraz wypowiadane zdania i wyrażenia.

Fisher – Price Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaka

Fisher – Price Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaka może stać się wspaniałym i niesamowitym przyjacielem każdego dziecka, niezależnie od tego, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka! Jest to interaktywna zabawka, która reaguje na ruch i dotyk dziecka, zachęci je do zabawy poprzez różnego rodzaju melodie, piosenki oraz wypowiadane zdania i wyrażenia. Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaka od Fisher – Price jest zabawką edukacyjną, uczącą dziecko wielu przydatnych informacji, takich jak:

kolory,
kształty,
liczby,
a nawet części ciała,

i wiele, wiele innych!

Dodatkowo zabawkę wyposażono w technolodię zwaną „poziomy nauki”, która pozwala na samodzielne dopasowanie zawartych przez nią treści treści do wieku każdego dziecka!

Podział poziomów:

Pierwszy poziom (przeznaczony dla dzieci od 6. miesiąca życia) – ODKRYWANIE – ten poziom zawiera podstawowe słowa, które mają za zadanie rozbudzić ciekawość malca.
Drugi poziom (przeznaczony dla dzieci od 12. miesiąca życia) – ZACHĘCANIE – w tym poziomie odkryjemy z maluchem proste zadania, które rozbudzą nie tylko ciekawość, ale też zachęcą go do działania.
Trzeci poziom (przeznaczony dla dzieci od 18. miesiąca życia) – NAŚLADOWANIE – na trzecim poziomie mamy już cały pakiet zabaw pobudzających wyobraźnię malucha poprzez zabawę w naśladowanie lub odgrywanie jakiejś roli.

Zabawka ma wiele zachwycających funkcji oraz cech, które oczarują każdego malucha! Mamy do dyspozycji, ponad 50 różnych melodii, piosenek oraz wypowiedzi. Dodatkowo jest aż siedem punktów aktywacji reagujących na dotyk dziecka! Punkty znajdują się w łapkach, na brzuszku, w uszkach i w świecącym serduszku. Funkcja dostosowania treści edukacyjnej do wieku malucha to niesamowita i rzadko spotykana opcja, która sprawia, że dziecko będzie mogło bawić się nią bez znudzenia przez dłuższy czas!

Z technicznych wskazówek – Fisher – Price Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaka zasilana jest poprzez baterie (wymagane są 3 sztuki typu AA)

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 6-36 miesięcy

 
Artykuł powstał dzięki portalowi Laleczki lol
 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krystian
Krystian
5 lat temu
Daj ocenę :
     

Mało formalności, szybka realizacja kredytu ale przede wszystkim uczciwe oprocentowanie podane od razu z góry. Bez ściemy, ukrytych ubezpieczeń i innych tego typu rzeczy. Na pewno jeszcze nie raz wrócę po ten kredyt. Dzięki niemu kupiłem swoje wymarzone auto i to bez stresu, ponieważ raty wyszły zaskakująco niskie.