Depilacja laserowa LightSheer Duet - włoski nie mają szans!

Depilacja laserowa LightSheer Duet – włoski nie mają szans!

Warto przeczytać

Permanentnie gładka skóra nóg to marzenie każdej kobiety. Wiele z nas musi depilować lub golić nogi codziennie. Czasem winne są hormony, a czasem predyspozycje genetyczne. Dlatego, gdy nadmierne owłosienie staje się utrapieniem, warto pomyśleć o depilacji laserowej – nie daje ona gwarancji usunięcia 100% włosków, ale zdecydowanie zbliża się do tego wyniku. W poniższym artykule przedstawiamy jeden z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych laserów do usuwania owłosienia – LightSheer Duet.

Dla kogo depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to najskuteczniejsze rozwiązanie problemu niechcianego owłosienia. Pozwala na osiągnięcie długotrwałego efektu gładkiej skóry, który często utrzymuje się przez wiele lat. Laserowa epilacja umożliwia bezbolesne i komfortowe usuwanie włosków z takich części ciała, jak bikini, pachy, nogi, ramiona, plecy, uda – w zasadzie możemy wybrać każde miejsce, w którym nie chcemy mieć już włosów (z wyjątkiem skóry głowy). Depilacja laserowa przeznaczona jest zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Im jaśniejsza skóra i ciemniejsze włosy, tym depilacja laserowa skuteczniejsza. Zastosowanie lasera polecane jest również w przypadku hirsutyzmu, czyli nadmiernego owłosienia typu męskiego u kobiet – wówczas laseroterapia przynosi najlepsze efekty, gdy jest połączona z kompleksowym leczeniem hormonalnym i czasami chirurgicznym.

LightSheer Duet – skuteczność i bezpieczeństwo

Na rynku dostępnych jest wiele laserów do depilacji. Jaki wybrać? Centrum DER-MED w Katowicach – prekursor depilacji laserowej w Polsce – wykonuje zabiegi usuwania owłosienia laserem LightSheer Duet. Jest to laser diodowy wyposażony w dwie głowice – małą i dużą – dzięki czemu jest wyjątkowo precyzyjny i bezpieczny. Można za jego pomocą dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc. Jego niewątpliwym atutem jest również pięciokrotnie skrócony czas wykonywania zabiegu (w stosunku do innych tego typu laserów).

Wiele technik usuwania owłosienia niesie ze sobą ryzyko wrastania włosów, powstawania przebarwień, reakcji alergicznych, a nawet blizn. Laser LightSheer Duet posiada certyfikat wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków (FDA), co jest najlepszą gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności. Urządzenie działa powierzchniowo, więc nie narusza delikatnej struktury skóry. Ze względu na nieinwazyjne działanie, depilacja LightSheer polecana jest nawet osobom z ciemną karnacją, wrażliwą skórą, tendencją do pękających naczynek, przebarwień czy wrastających włosków.

Depilacja LightSheer – po zabiegu

Liczba i częstotliwość zabiegów laserowego usuwania włosów zależna jest przede wszystkim od naturalnego cyklu wzrostu włosa. Aby depilacja laserowa LightSheer Duet była jak najbardziej skuteczna, należy wykonać co najmniej trzy zabiegi w odstępach minimum 8-10 tygodni. Należy również bezwzględnie przestrzegać zaleceń kosmetologa po zabiegu, m.in.:

  • nie opalać się i minimum przez dwa tygodnie stosować ochronę przeciwsłoneczną,
  • przez kilka dni po zabiegu nie stosować drażniących kosmetyków, np. na bazie alkoholu,
  • unikać basenu, sauny, gorących kąpieli – przez co najmniej 2 dni po zabiegu.

Po wykonaniu serii zabiegów depilacji laserowej, skóra staje się gładka na długo. Niewielki procent włosków, które nie poddały się działaniu lasera, to włosy bardzo jasne i cienkie, więc praktycznie niewidoczne. Oznacza to, że po depilacji laserowej w zasadzie nie musisz już sięgać po maszynkę do golenia czy depilator!

Dowiedz się więcej na temat depilacji laserowej LightSheer Duet: https://katowice.dermed.pl/pl/zabiegi/depilacja-laserowa-light-sheer-duet/

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments