Cutera Excel V - ekspert w usuwaniu zmian naczyniowych

Cutera Excel V – ekspert w usuwaniu zmian naczyniowych

Polecne i promocje

Piękna, pozbawiona zmarszczek i rozświetlona cera o ujednoliconym kolorycie, to jeden z elementów, który decyduje o atrakcyjności kobiety. Niestety często nasza skóra jest daleka od ideału i borykamy się z różnymi defektami kosmetycznymi, np. o podłożu naczyniowym. Niektóre zmiany naczyniowe towarzyszą nam od urodzenia, inne pojawiają się wraz z wiekiem.

W opinii ekspertów z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie najlepszą metodą redukcji różnego typu zmian o charakterze naczyniowym, jest laser Cutera Excel V+ 1064 nm. Jakie efekty gwarantuje to nowoczesne urządzenie i dlaczego warto mu zaufać?

Co sprzyja powstawaniu zmian naczyniowych?

Czym są zmiany naczyniowe skóry? Mogą przybierać postać:

  • trądziku różowatego (przewlekła choroba występująca u osób po 25. roku życia, objawia się zaczerwieniem, któremu towarzyszą też grudki i krostki),
  • teleangiektazji (tj. pajączków naczyniowych na twarzy lub nogach),
  • rumienia (częściowe zaczerwienienie skóry twarzy),
  • naczyniaków (są charakterystyczne dla niemowląt i małych dzieci),
  • punktów rubinowych (niewielkie czerwone, fioletowe lub różowe plamki/grudki na skórze, występują u osób dorosłych, zwykle po 30. roku życia),
  • malformacji naczyniowych (różnorodne zmiany, które w 70 – 80%pojawiają się na twarzy).

W zależności od konkretnego przypadku i rodzaju zmiany naczyniowej, jej przyczyną mogą być predyspozycje genetyczne, zaburzenia o podłożu hormonalnym, przewlekły stres, czy stosowanie pewnych leków np. kortykosteroidowych. Do zaburzeń w obrębie naczyń krwionośnych mogą przyczyniać się także choroby wątroby, schorzenia reumatyczne, nieodpowiedni styl życia pacjentki (nadużywanie alkoholu), a czasami źródło zmian naczyniowych jest po prostu nieznane. Na szczęście z wszystkim tymi defektami doskonale radzi sobie laser Cutera Excel V+.

Na czym polega laseroterapia Cutera Excel V?

Laser Cutera Excel V+ emituje fale o długości 532/1064 nm, które są pochłaniane przez hemoglobinę (barwnik krwi). Lekarz może działać na różnych głębokościach, usuwając nawet trudne do eliminacji niedoskonałości. Siła impulsu urządzenia, jest kilkukrotnie wyższa, niż innych systemów laserowych, co przekłada się na jego lepsze działanie, jednak ciągłość tkanek nie zostaje naruszona. Specjalna głowica chłodzi skórę podczas zabiegu, minimalizując jakiekolwiek dolegliwości bólowe u pacjentki (nie ma konieczności zastosowania znieczulenia miejscowego).

Wystarczy kilka sesji terapeutycznych w 3-4 tygodniowych odstępach czasu, by przywrócić skórze prawidłowy, zdrowy koloryt i odzyskać atrakcyjny wygląd. Szczegółowy plan terapii laserem naczyniowym ustalany jest podczas wstępnej konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej.

Dlaczego laserowe leczenie zmian naczyniowych to najlepsza metoda?

Jakie są największe korzyści z laseroterapii? Usuwanie zmian naczyniowych z pomocą Excel V+ 1064 nm ma wiele zalet. Ten rewolucyjny laser jest liderem na rynku, daje efekty nieporównywalne do tego, co mogą zaoferować inne, podobne urządzenia. Działa niezwykle szybko – usunięcie jednej zmiany, to kilka do kilkunastu minut. Jego zaletą jest także niska inwazyjność. Laser naczyniowy Cutera nie pozostawia blizn, nie narusza okolicznych tkanek, jest wszechstronny, likwidując różnego rodzaju defekty urody, pozostawiając jasną skórę, bez niechcianych, czerwonych plam.

Masz dość wstydu w sytuacjach towarzyskich i ciekawskich spojrzeń na Twoją zaczerwienioną twarz? Czujesz przygnębienie patrząc w lustro i chcesz pozbyć się nieestetycznych zmian naczyniowych w bezpieczny, skuteczny i mało inwazyjny sposób? Skorzystaj ze specjalistycznych zabiegów laserem Cutera Excel V+ i przywróć swojej skórze estetyczny, naturalny kolor bez zaczerwienień, plam, grudek i pajączków!

Więcej informacji na temat działania lasera naczyniowego marki Cutera znajdziesz na stronie internetowej: https://bienkowscyclinic.pl/

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments