Clear aligner, czyli nowoczesna stomatologia

Clear aligner, czyli nowoczesna stomatologia

Polecne i promocje

Clear alignery to leczenie ortodontyczne, które prostuje zęby za pomocą serii przezroczystych, plastikowych alignerów.

Nakładki są noszone jednorazowo przez około dwa tygodnie, a następnie zastępowane kolejnymi nakładkami z serii. Pacjent będzie nosić każdy zestaw nakładek, aż jego zęby przesuną się do pożądanej pozycji. Aby upewnić się, że pacjenci noszą je zgodnie z zaleceniami, co kilka tygodni muszą być sprawdzane przez dentystę lub ortodontę.

To świetna opcja dla dorosłych, którzy chcą mieć prostsze zęby, ale nie chcą spędzać lat w aparatach ortodontycznych ani poddawać się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym.

Przezroczysty clear aligner, czyli skuteczne leczenie wady zgryzu

Clear alignery od kardent.net to rodzaj leczenia ortodontycznego, który może pomóc osobom z łagodnymi lub umiarkowanymi problemami ze stłoczeniem, odstępami lub wyrównaniem. To nie tylko jeden z najlepszych sposobów na wyrównanie zębów. Mają też wiele innych korzyści, o których możesz nie wiedzieć.

Tradycyjne aparaty ortodontyczne istnieją od dziesięcioleci. Są najczęstszym rodzajem leczenia korekcji krzywych zębów i działają poprzez wywieranie nacisku na zęby. Z drugiej strony nakładki to przezroczyste plastikowe tacki, które są wykonane na zamówienie, aby pasowały do zębów. Tradycyjne aparaty ortodontyczne wykorzystują zamki i druty do wywierania nacisku na zęby w celu przesunięcia ich w bardziej pożądaną pozycję. Nakładki wykorzystują przezroczyste plastikowe nakładki, które są wykonane na zamówienie z szeregiem otworów, które wyrównują się nad zębami — te nakładki wywierają delikatny nacisk na zęby, aby przesunąć je w bardziej pożądaną pozycję.

Clear alignery i sposób ich działania

Clear aignery to rodzaj urządzenia ortodontycznego, które służy do prostowania zębów. Wykonane są z przezroczystego tworzywa sztucznego i mają z tyłu wspornik.

Clear aligner są najczęściej stosowane u dzieci i nastolatków, którzy potrzebują poprawić wyrównanie zębów ze względu na stłoczenia lub problemy z odstępami. Te nakładki można łatwo zdjąć do jedzenia i mycia zębów, ale nie należy ich zdejmować na dłużej niż 12 godzin za jednym razem. Clear aligner można nosić w pełnym wymiarze godzin przez około sześć miesięcy, po czym będziesz potrzebować nowych nakładek, aby nadal poprawiać wyrównanie zębów. Nowoczesna stomatologia daje szerokie możliwości pacjentom zainteresowanym skutecznym leczeniem. Nakładki clear aligner są praktycznie niewidoczne, a to jest bardzo duży komfort dla osób, którzy zastanawiają się nad znalezieniem estetycznego rozwiązania do leczenia wad zgryzu.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments