Accent Prime - szybki i bezpieczny sposób na redukcję cellulitu

Accent Prime – szybki i bezpieczny sposób na redukcję cellulitu

Warto przeczytać

Każdy z nas, kto nie potrafi pokazać się w bikini i męczy się z uciążliwą ,,pomarańczową skórką’’, znajduje coraz to nowe sposoby na sprawienie, aby zamaskować zgrubienia i niedoskonałości.

Accent Prime – szybki i bezpieczny sposób na redukcję cellulitu

Próbujemy ubierać się w ciemne kolory, kupujemy bieliznę wyszczuplającą. Dodatkowo, drogerie oferują nam cały szereg balsamów i kremów, które powinny wspomagać walkę z cellulitem. Ale co w sytuacji kiedy nawet najdroższe ,,wspomagacze” redukcji tłuszczu nie przynoszą oczekiwanych efektów i czujemy się zdołowani zgrubieniami na nogach, brzuchu i pośladkach? Warto zastanowić się nad trwałym i szybkim pozbyciem się cellulitu. A co, jeśli innowacyjne sposoby zostawią blizny? Jaki sens ma redukcja cellulitu, po którym na skórze widać szpecące blizny? Na to medycyna estetyczna również znalazła bezpieczny sposób. Poznajcie Accent, który nie tylko szybko redukuje cellulit, lecz także zapewnia nam ujędrnienie skóry twarzy i ciała.

Accent Prime – skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry

Zabieg ujędrniania skóry laserem zna już chyba każda z nas – czy to ze słyszenia, czy z osobistych doświadczeń. Czym zatem różni się on od zabiegu z użyciem urządzenie Accent Prime? Innowacyjny zabieg Accent Prime to wielozadaniowa technologia stosowana we współczesnej medycynie estetycznej, która wykorzystuje fale radiowe i ultradźwięki. Ich najwyższa częstotliwość pozwala na skuteczną, bezpieczną redukcję tkanki tłuszczowej oraz efektowne ujędrnienie skóry twarzy i ciała.

Specjaliści z MediArt Clinic twierdzą, że o najwyższej skuteczności zabiegu Accent Prime decyduje nowatorskie połączenie 2 technologii, tj. kombinacji fali radiowych i ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, która pozwala na osiągnięcie oczekiwanych efektów, jak i niemal zupełną eliminację czasu rekonwalescencji i bólu.

Wskazania do zabiegu dzięki technologii Accent Prime:

  • nadmiar tkanki tłuszczowej,
  • cellulit,
  • blizny i rozstępy,
  • zmarszczki,
  • wiotka skóra,
  • utrata jędrności ciała,
  • nadpotliwość.

Jakie są dodatkowe zalety zabiegu redukcji cellulitu Accent Prime?

Ogromnym atutem zabiegu jest całkowite bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu. Warto podkreślić, że pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Według ekspertów z MediArt Clinic z Poznania zabieg Accent Prime zapewnia wyjątkowy komfort, ponieważ redukcja tkanki tłuszczowej jest zupełnie bezbolesna i nie wymaga znieczulenia. Najwyższy poziom komfortu zabiegu zapewnia dodatkowo stała kontrola temperatury i specjalny chłodzący system. Redukcja cellulitu dzięki medycynie estetycznej to skuteczna i bezpieczna metoda ujędrnienia ciała. Specjalna głowica urządzenia pozwala na szybkie i efektywne przeprowadzenie zabiegu, co decyduje o atrakcyjności ceny.

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji i w zależności od potrzeb pacjenta można go powtarzać po uzgodnieniu ze specjalistą. Urządzenie Accent Prime wyróżnia zaawansowana, wielofunkcyjna platforma wykorzystująca rewolucyjne technologie: falę radiową i ultradźwięki o najwyższej, dostępnej współcześnie częstotliwości. Takie połączenie pozwala zwiększyć efekty terapeutyczne w zakresie zarówno redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej, jak i ujędrniania skóry ciała i twarzy – bez bólu oraz rekonwalescencji. Jak pozbyć się cellulitu skutecznie i w bezpieczny sposób? Dzięki Accent Prime.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments